تبلیغات

ثنا و ثمین هدیه های آسمانی

مادر دختر که باشی باید مهربون باشی و لطیف ... مادر دختر بودن مزیتی داره که خواهی نخواهی برای اینکه دخترت قوی بودن رو از تو یاد بگیره مجبوری مثل آدم های قوی عمل کنی ... حتی اگه ادای آدم های قوی رو در بیاری .... باید مهربون باشی ... چون دخترها مهربونن و لطیف .... نکته سنج و تیزبین ....مادر دختر که باشی باید دستهات مثل کوه باشن و شانه هات مثل ابر ... باید دلت دریا باشد و چشمت ریزبین و دقیق ... مادر دختر که باشی ... احساس می کنی خدا نعمتش را بر تو تمام کرده .... تمام تمام .... دخترت دوستت می شود در روزهایی که نیاز به دوست داری .... رفیقت می شود وقتی خیال می کنی تنهایی ... دخترت می شود وقتی احساسات مادرانه ات غلیان می کند ....کودکان شیرین و کوچک دیروز من حالا رفیقای من هستند ... دستهایشان مرهم تمام دردهای روزگار می شوند وقتی پوست دستم را نوازش می کنند و می گویند : "تو تمام دنیای منی مامان "..... تمام خوشی های عالم به سراغم می آید وقتی نگاهت می کنند .. میبوسندت ... فشارت می دهند و می گویند : "دوستت دارم مامان"....

خداوندا ! نعمت سلامتی مبدا همه نیازها و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست. بین این مبدا تا مقصد والاترین نیازها دلخوشی ست به بزرگواریت سوگند در آغاز سال نو آنرا به تمامی دوستان عطا فرما .

[ شنبه 8 فروردين 1394 ] [ 17:02 ] [ مامانی ] [موضوع : اعیاد و مناسبتها ] [

]

تولد 4سالگی ثمین گلی

سلام فرشته های نازنینم.بالاخره با اومدن مامان جون مهری اینا و خاله محبوبه و دائی منصور جشن تولد ثمین خانوم رو برگزار کردیم.جای همه ی عزیزان سبز بود خیلی خیلی خوش گذشت.با اینکه فقط خانواده خودمون و بابا جون ها بودیم ولی اینقدر شلوغ بازی دراوردیم که انگار یه عروسی بود.انشاله عروسیت عزیزکم.

تم تولد امسال خوشگل خانوم ما خرگوش بود.اینم از عکسها:

بقیه عکسها رو در ادامه مطلب ببینید

[ جمعه 17 بهمن 1393 ] [ 19:46 ] [ مامانی ] [موضوع : خاطرات 4 تا 5 سالگی ثمین گلی ] [

]

سلام به فرشته های مامان و همه ی دوستای مهربونمون

ثمین عزیزم تولدت مبارک

از خدا میخوام همیشه سالم و تندرست باشی و تو همه ی مراحل زندگیت موفق و پیروز باشی.

پی نوشت:بنا به چند دلیل جشن تولدت رو ده روز دیگه میگیریم.چون بابا ماموریت رفته و خاله محبوبه هم فردا داره میره مشهد و قراره وقتی برگشت مامان جون مهری اینا بیان و انشاله یه جشن برات بگیریم .

[ پنجشنبه 2 بهمن 1393 ] [ 19:40 ] [ مامانی ] [موضوع : روزانه ] [

]

[ شنبه 20 دی 1393 ] [ 10:28 ] [ مامانی ] [موضوع : خاطرات 8تا 9 سالگی ثنا طلا ] [

]

[ جمعه 19 دی 1393 ] [ 18:57 ] [ مامانی ] [موضوع : خاطرات 8تا 9 سالگی ثنا طلا ] [

]

[ شنبه 15 آذر 1393 ] [ 2:04 ] [ مامانی ] [موضوع : ] [

]

سلام گل قشنگم.تو هم مثل اجی ثنا عاشق نقاشی و کاردستی و شعر و قصه هستی.

این حلزونها رو خودت با مقوا درست کردی عزیزم

اینم نقاشی شلمن.قربون دستای هنرمندت

هر روز یه نقاشی خوشگل میکشی و میگی اینو میخام بفرستم برای شبکه ی پویا.عزیز هنرمندم کلی شعر من درآوردی و داستان از خودت میگی که من هیچوقت فرصت نوشتنش رو ندارم.

سعی میکنم عکس بقیه ی نقاش هات رو هم  بذارم.

بعدا نوشت:چن تا از نقاشی های پارسال تو ادامه ی مطلب

[ چهارشنبه 26 شهريور 1393 ] [ 17:20 ] [ مامانی ] [موضوع : ] [

]

قطعه ای از بهشت

سلام به فرشته های آسمونی خودم و همه ی دوستان بامحبتمون.

بالاخره بعد از چندین سال امام رضا (ع) ما رو طلبید.آخرین باری که رفتیم زیارت ثنا 3ساله بود.تقریبا اندازه ی حالای ثمین.همسفرهامون خونواده ی دوست داشتنی پرهام و ایلیا بودن.تو این سفر ده روزه خیلی به همه مون خوش گذشت.ثنا و پرهام که همسن بودن با هم همبازی بودن.ثمین و ایلیا هم با هم بازی میکردن.ثنا به دوتا از ارزوهای بزرگش رسید.یکی اینکه توی چادر مسافرتی بخوابه  و اینکه سرزمین موجهای ابی رفت.از وقتی که تبلیغش رو دید فک کنم 4ساله بود،هی میگفت کی میریم اینجا؟ماهم بهش قول داده بودیم که هر وقت مشهد رفتیم.به محض اینکه شنید میخایم بریم فورا گفت موجهای ابی هم میریم.البته سرزمین آفتاب رفتیم چون اگه میخاستیم اونور بریم دو روزمون خراب میشد.کلی خوش گذشت.

قربونت برم آقا،چقدر دلم هواتون رو کرده بود.از دور تا چشمم به حرم افتاد اشکهام سرازیر شد.داخل حرم هم که بهشت واقعی بود.حس وحال ادم، زمینی نبود دیگه.انشاله قسمت بشه هر سال بیایم پابوستون.برگشتنی اومدیم خرم اباد.مامان گفت عروسی پسرعموم هست و حتما باید بمونید.منم که جوگیر !!!!!!!!!!!!خیلی وقت بود دلم برای عروسیهای اینجا تنگولیده بود.بابارضا همراه عمو علی اینا رفتن شیراز و من و بچه ها موندنی شدیم.قراره بعد از عروسی همراه خاله محبوبه بریم اون هم با اتوبوس.

ثنا و ثمین هم خوشحال از موندن در کنار باباجون و مامان جون و دایی مهدی و منصور و.....

قراره خاله مهتاب هم بیاد و دوباره همه دور هم جمع بشیم.

[ دوشنبه 17 شهريور 1393 ] [ 16:14 ] [ مامانی ] [موضوع : ] [

]

منبع: niniweblog.com

سلللللام. امیدوارم حالتون خوب باشه. خوب این پست فقط کاپیتان.

مصاحبه سعید معروف قبل از بازی با هالک بانک :

معروف: ایرانی‌ها با هر قیمتی در لهستان و ایتالیا بازی نمی‌کنند، در کازان فقط سرما اذیتم می‌کند( مصاحبه)

********************************************************

تیم والیبال زنیت کازان در 4 بازی لیگ قهرمانان اروپا با سعید معروف فقط یک ست به حریفان خود داده است. مصاحبه کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با یکی از خبرگزاری‌های روسی در آستانه بازی با هالک بانک آنکارا .

* بازی بعدی تیم زنیت با هالک بانک ترکیه است، تیمی که در بازی رفت بدون ستاره کوبایی خود «اوسمانی خوانتوره‌نا» 3 بر صفر در کازان مغلوب شد. اگر او به بازی برگشت هم نرسد،‌حضور شما در یک چهارم نهایی قطعی به نظر می‌رسد.

خوانتوره‌نا یک سوپر استار است و اگر در بازی دوم هم غایب باشد به نفع ماست اما هالک بانک در آنکارا تمام تلاش خودش را خواهد کرد تا برنده شود. بنابرین هنوز خیال هیچ کدام از ما بابت صعود، راحت نیست.

* آیا درست است که طرفداران تو برای تشویقت به ترکیه می‌آیند؟

بله. من در ایران محبوب هستم که البته زیاد هم خوب نیست چون بار مسئولیت مرا سنگین‌تر می‌کند.

* تو در شبکه اجتماعی ایستاگرام 200 هزار دنبال کننده داری در حالی که رئیس جمهور تاتارستان فقط 63 هزار دنبال کننده دارد.

استفاده رسمی از شبکه اجتماعی فیس بوک در ایران ممکن نیست ولی اینستاگرام بسیار رایج است. علاوه بر این، هموطنان من در بسیاری از شهرهای دنیا از جمله دبی، بمبئی، استانبول، رم، لندن، برلین، نیویورک، استکهلم و سایر شهرها زندگی می‌کنند، بنابرین اصلاً جای تعجب نیست وقتی که در لیگ جهانی مقابل ایتالیا در خاک این کشور بازی می‌کردیم، نیمی از سالن، ایرانی باشند.

* در کازان، 5 دین مختلف و بیش از 40 ملیت گوناگون زندگی می‌کنند. آیا ایران هم چنین است؟

بله ولی در ایران مردم مثل یک خانواده با دین‌ها و ملیت‌های مختلف در کنار هم زندگی می‌کنند. همین موضوع به من کمک می‌کند تا در کازان به من سخت نگذرد. اینجا فقط سرما مرا اذیت می‌کند.

* سردار آزمون را می‌شناسی؟

البته. پدر سردار، مربی والیبال است. او در بازی مقابل پیاچنزا در لیگ قهرمانان اروپا به سالن آمد. خیلی حیف شد که سردار برای 3 ماه از روبین کازان به روستوف می‌رود. با او در کازان خوش می‌گذشت. امیدوارم باز هم او را در روسیه ببینم.

* انجام توافق تو با تیم زنیت حدود 2 ماه طول کشید.

من فکر می‌کنم لیگ ایران بسیار قوی است و در آن تیم‌های سطح بالا، درآمد خوب و بازیکنان با کیفیتی از برزیل،‌ آرژانتین، ایتالیا، صربستان و بلغارستان حضور دارند. همچنین سالن‌های والیبال در ایران بسیار بزرگ هستند و مردم زیادی برای تماشای مسابقات به سالن‌ها می‌آیند. برای مثال در هر بازی تیم سابقم

(شهرداری ارومیه) حدود 6 هزار نفر برای تشویق تیم محبوب خود به سالن می‌آیند. تیم زنیت اما به مراتب در سطح بالاتری بازی می‌کند. هدف باشگاه این است که تمام جام‌های قهرمانی موجود در جهان را ببرد. عضویت در چنین تیمی یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود.

* چرا پیشنهاد نخست زنیت را رد کردی؟

منتظر شدم تا تیم شهرداری ارومیه یک پاسور خوب برای جانشینی من پیدا کند. خوشبختانه این انتخاب با آوردن «والریو ورمیلیو» انجام شد.

* آیا ارزش دارد که تیم‌های روسیه، تعدادی از بازیکنان خود را از بین ایرانی‌ها انتخاب کنند؟

این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد. بازیکنان ایرانی بسیار قوی هستند ولی تاکنون در باشگاه‌های خارجی بازی نکرده‌اند. من از زنیت،‌ دعوتنامه رسمی دریافت کردم ولی بازیکنان ایرانی هم با هر قیمتی حاضر به بازی در تیم‌های معمولی لیگ‌های لهستان و ایتالیا نیستند.

* تو به زبان انگلیسی صحبت می‌کنی که بعد از انقلاب اسلامی سال 1979 در برنامه درسی مدارس ایران وجود داشته است.

بله. آموزش در ایران فراگیر و رایگان است ولی برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی باید به آموزشگاه‌های خصوصی رفت. شهریه این کلاس‌های خصوصی البته چندان ارزان نیست.

* آیا بازی و دیدن والیبال برای زنان ایرانی آزاد است؟

البته.

* جهش والیبال ایران از چه زمانی و چرا شروع شد؟

بازیکنان قدرتمند و مدارس والیبال همیشه در ایران وجود داشته‌اند ولی تیم ملی با روش و سیستم مشخصی تمرین نمی‌کرد. بنابرین فدراسیون والیبال ایران، مربی بزرگی به نام خولیو ولاسکو را استخدام کرد. او 50 بازیکن برتر ایران را به اردو دعوت کرد و ما با فرهنگ جدیدی شروع به تمرین کردیم. تیم ایران خیلی زود در آسیا و

جهان نتیجه گرفت. حالا بازیکنان تیم ملی ایران به قدرت خود اعتقاد دارند.

* تابستان آینده در لیگ جهانی 2015 میزبان روسیه در تهران هستید. تیم ایران در میادین رسمی موفق به شکست روسیه نشده است. آیا برای شکستن این طلسم تلاش خواهید کرد؟

امیدوارم بتوانیم با استفاده از حضور جمعیت و جو سالن آزادی، روسیه را در تهران شکست دهیم. هیجان تماشاگران والیبال چیزی از بینندگان فوتبال کم ندارد. به نظر شما تیم ملی والیبال روسیه در تهران تحت فشار نخواهد بود؟!

* سوای مسائل فنی، اگر بازی‌های تیم ملی ایران در استادیوم آزادی برگزار شود، آیا 110 هزار نفر برای تشویق شما به استادیوم می‌آیند؟

نمی‌دانم. دیدار افتتاحیه مسابقات قهرمانی جهان در استادیوم 65000 نفری شهر ورشو و بدون هیچ مشکلی برگزار شد اما حضور 110 هزار نفر برای دیدن مرحله بین قاره‌ای لیگ جهانی، خیلی زیاد به نظر می‌رسد

ممنون از کلوپ هواداران والیبال.

فعلاااااا.

منبع: blogfa.com

عبارات مشایه
مطالب مرتبط :